Regály do firmy i domácnosti

Pokud preferujete pořádek a přehledné uspořádání věcí, dovolujeme si vám představit regálové systémy.

regály
ilustrační foto: eu-regaly.cz

Vybrat vhodný regál není snadné, a proto doporučujeme obrátit se na firmu, která má v této oblasti bohaté zkušenosti. A navíc nabízí výrobky za příjemné ceny.

Regály můžete vybavit obchod, archív, sklad, ba dokonce i domácnost. Ideální řešení poskytuje společnost Eu – Regály, jejíž pestrá nabídka uspokojí i náročného klienta. Než se rozhodnete pro konkrétní produkt, měli byste si ujasnit, jaký materiál a výrobky budete skladovat a v jakém množství. Důležitým parametrem jsou prostorové možnosti, kde budou regály umístěné. K uskladnění šanonů, krabic a papírů se používají plastové regály, jež nachází uplatnění v archívech a domácnostech. Do skladu se hodí kovové a policové regály. A v neposlední řadě jsou k dispozici konzolové regály, jež jsou vhodné pro uložení dlouhého materiálu (trubky, tyče, desky).

Skladování materiálu s Eu – Regály

Regály si sestavíte na míru svým vlastním potřebám. Sami si stanovíte počet polic, šířku a výšku regálu. Při výběru vhodného regálu je nezbytné znát hmotnost, množství a velikost skladovaného materiálu a věcí, protože tyto faktory výrazně ovlivňují výběr regálů. Pakliže chcete vsadit na českou kvalitu, nejlepším řešením je společnost Eu – Regály.

Všechny regály v nabídce podléhají nejpřísnějším evropským normám, přičemž firma využívá služeb koncernu Gruppo metalsistem. S regály se snadno manipuluje. Vyznačují se vysokou stabilitou, snadnou montáží a příjemnými cenami. Tato společnost garantuje nejnižší ceny v tomto odvětví.

Regály se pyšní elegantním designem, bezpečností a odolností. Hodí se i do náročnějších prostředí. Vyberte si moderní regálové systémy, jež vás kapacitou, kvalitou i cenou uspokojí.

Zadavatel

-