Revoluční novinka v mytí oken – to je vysavač oken Windomatic od Viledy

Domácí práce nepatří k nejmilejším činnostem, ale jsou prostě potřeba. Pokud nemáte peníze nazbyt, které byste investovali do profesionálních služeb úklidových firem, jednoduše se takovým činnostem doma nevyhnete.

13621-146752-windomatic-cistic-oken-6
ilustrační foto: vileda.cz

Mezi ty nejméně oblíbené práce při úklidu domácnosti patří mytí oken. Sice se zpravidla jedná jen o několik mycích akcí za rok, přesto se většině z nás orosí čelo při představě nekonečného boje se šmouhami. Také se vám hned vybavila špinavá voda okapávající všude možně ze stěrky nebo ruce špinavé od novin, kterými naše maminky a babičky okna tradičně leštily? Naštěstí je tu novinka, která tomuto učiní přítrž. Vyzkoušejte i vy vysavač oken Vileda Windomatic a už nebudete chtít k jejich mytí nic jiného.

Vše čisté a beze šmouh

Při mytí oken je největším problémem vytřít je do sucha tak, aby vám na nich nezůstaly kapky vody ani šmouhy. A právě s touto úmornou částí práce si poradí čistič oken od Viledy. Elektrický vysavač vysaje z okenních tabulek veškerou vodu po jejich umytí, na skle nezůstane ani kapka. Stačí na okno přiložit hlavici vysavače, která se díky své flexibilitě přizpůsobí do potřebného úhlu . Sací síla je stejná v celé šířce hlavice, která činí 27 cm. A díky gumové stěrce nemusíte mít ani obavy z poškození skleněných ploch.

Prakticky a snadno

Vysavač oken Windomatic můžete použít při mytí oken, zrcadel a dalších skleněných ploch. Určitě ho oceníte na mnoha místech ve své domácnosti. Tento praktický pomocník má krásný ergonomický tvar a dobře se drží v ruce. Díky tomu není práce s ním nijak namáhavá. Čistič funguje na baterii, která po plném nabití vystačí na vysátí až 60 m2. Špinavá voda je odváděna do integrované nádobky, ze které ji následně jednoduše vylijete. Prostě vše čistě a prakticky, bez zbytečné práce navíc.

Ulehčete si úklid domácnosti a pořiďte si tohoto šikovného pomocníka. Vysavač oken vám z jejich mytí udělá příjemnou záležitost.

Zadavatel

-