Silvestrovská párty ve stylu španělských potravin

Plánujete doma udělat velkou silvestrovskou oslavu a rádi byste Vaše přátele pohostili skutečně kvalitními potravinami? Vsaďte na osvědčenou španělskou kuchyni. Potraviny pocházející z tohoto kraje se vyznačují lahodnou chutí, dlouhodobou trvanlivostí i kvalitním balením.

vino
ilustrační foto: bmcbrno.cz

S jejich výběrem Vám velmi ráda pomůže společnost BMC Brno, která se zaměřuje na dodávání potravin značky Bassta. Za velmi příznivé ceny na této webové adrese www.bmcbrno.cz/spanelska-vina můžete pořídit španělská vínanejvyšší kvality. Prvotřídní kvalitou se vyznačují zejména červená vína nezaměnitelné chuti, barvy i vůně. Společnost BMC Brno doporučuje ochutnat zejména vína z oblastí Rioja a Ribera del Duero. Konkrétně pak například skvělá vína ve zrání crianza a reserva z vinařství Bodegas Lagunilla. Toto vinařství bylo založeno již v roce 1885 a tradičnějších oblastí Rioja Alta. Pokud patříte ke skutečným gurmánům, pak Vám doporučujeme ochutnat bariková vína Gran Reserva nebo Reserva.

V nabídce internetové prodejny společnosti BMC Brno najdete rovněž španělské delikatesy, jako jsou olivy známých značek La Explanada, Tapas a Bassta, konzervované ovoce a zelenina i mořské speciality. Na silvestrovském stole by neměly chybět ani džemy, paštiky či nakládané zeleniny nebo luxusní sladkost turrón. Ze španělských potravin – paštik BMC Brno nabízí ančovičkovou, játrovou, kachní, lososovou, tuňákovou i olivovou paštiku. Ke slanému pečivu bezpochyby patří také vynikající loupané pražené mandle. Silvestrovská párty ve stylu španělské kuchyně se stane hitem tohoto posledního kalendářního dne!

Zadavatel

-