Spočítejte si cenu balíku

Posílali jste již někdy balík do zahraničí? Pokud ještě ne, tak pravděpodobně nemáte vůbec žádnou přepravu, na kolik peněz by Vás to mohlo v závěru vyjít.

necklace-702273_960_720
ilustrační foto: pixabay.com – MAKY_OREL

Cena balíku do zahraničí je poměrně proměnlivá, protože samozřejmě záleží na tom, jakou vzdálenost bude muset Vaše zásilka urazit. Velmi užitečnou pomůckou může být tedy právě kalkulátor zásilek, který Vám může přesně říci, kolik budete muset za využití daných přepravních služeb zaplatit. Výhoda tkví v tom, že budete moci předem odhadnout, kolik zaplatíte, tudíž nebude následovat žádné, dost možná nepříjemné překvapení.

Rychlý a snadný výpočet

Jak zjistit přesnou cenu za Váš balík? Budete pro to potřebovat pár údajů, na základě kterých se cena vyvíjí. Díky jejich zadání kalkulátor vypočítá cenu, která Vám leccos prozradí. Jaké údaje to jsou?

  • Typ zásilky – Můžete posílat klasický balík, nadměrnou zásilku, europaletu anebo jednocestnou paletu
  • Obsah Vaší zásilky – Sdělte, co přibližně budete ve své zásilce přepravovat
  • Základní údaje o balíku – Délka, šířka, výška, hmotnost a hodnota zboží, to vše jsou údaje, které jsou nezbytné pro vypočítání co nejpřesnější ceny
  • Země vyzvednutí
  • Země dodání

 

Nyní Vám nic nebrání zjistit přesné ceny balíků, a to nejenom těch zahraničních, nýbrž i vnitrostátních. Cargo International je zkušená společnost, která ví, že to nejlepší, co je možné klientům nabídnout, je kombinace nízké ceny a kvalitních služeb. Ceny v podání této společnosti jsou tedy konkurenceschopné a pro mnohé atraktivní. Pro představu, poslání klasického balíku do zahraničí se pohybují již od 460 korun. Naopak poslání europalety do ciziny Vás bude stát zhruba 1400 Kč, závisí samozřejmě i na dalších faktorech. Jak ale vidíte, ceny nejsou nikterak závratné, právě naopak jsou velmi příjemné a dostupné všem, nejenom podnikatelům a velikým společnostem.

Zadavatel

-