IT |

Spotřeba dat roste. Musí růst i jejich cena?

Rok od roku rapidně roste spotřeba mobilních dat . Zatímco dříve měla většina lid internet pouze doma, nebo kvůli připojení museli zajít třeba do internetové kavárny, dnes už skoro každý využívá internet do mobilu .

mobilní telefon
ilustrační foto: pixabay.com – FirmBee

Proč je jasné. Máte tak neustále po ruce svůj email, můžete být v připojení se svými přáteli, či si můžete krátit čas hrami. Prostě cokoliv, co nám internet nabízí. Jenže abychom to mohli dělat, musíme mít spolehlivé připojení, které navíc nebude příliš drahé, jinak by nás mohl čekat nemalý účet.

Spousta mobilních operátorů v ČR rádo zneužívá právě fakt, že internet potřebujeme a účtuje si za něj přemrštěné částky. S tím se ale dá něco dělat. Pokud chcete najít mobilního operátora, který Vám poskytne vysokorychlostní internet za skvělé ceny, pak jste ho právě našli.

Rychlé a spolehlivé připojení za skvělé ceny

3ton nabízí svým zákazníkům vysokorychlostní internet LTE za ceny, které jinde nenajdete. Balíček 100 MB můžete mít již od 65 Kč. To však nejsou jediné výhody, které jsme schopni Vám nabídnout. Čeká Vás také:

  • Výhodný mobilní internet do tabletu, či notebooku
  • Pevný internet za skvělé ceny
  • Nízká cena dat i v zahraničí
  • Rychlost 150 Mb/s

S námi se můžete připojit kdykoliv a kdekoliv. Máme spolehlivé pokrytí po celé ČR. Co se týká připojení v zahraničí, i tam nabízíme velmi nízké ceny.

Samozřejmě, že internet v mobilu není jedinou mobilní službou, kterou nabízíme. Máme pro Vás výhodné tarify paušální i předplacené. Můžete tak využít velmi levného volání, SMS, či roamingu.

Pokud se již nechcete nechat okrádat od svého operátora a hledáte spolehlivé služby za skvělé ceny, pak jsme tu právě pro Vás. Neváhejte zjistit více a připojit se k vysokému počtu našich spokojených zákazníků a využívejte internet do mobilu, kdykoliv budete chtít.

Zadavatel

-