TIP travel aneb skvělá dovolená za pár kaček

Přemýšlíte o dovolené, chcete vyrazit do zahraničí a užívat si u moře? Je ale váš rozpočet omezený? To přece vůbec nevadí. Tedy v případě, pokud víte, že existuje cestovní kancelář TIP travel. V její nabídce najdete zájezdy do celé řady destinací za velice výhodné ceny. Navíc i vy můžete získat zajímavé bonusy, takže na dovolené ještě více ušetříte.

img_0280
ilustrační foto: tiptravel.sk – dovolená Rhodos

Last minute s řadou výhod

TIP travel se specializuje na nabídku last minute pobytových zájezdů. Vybírá výhradně osvědčené destinace, které jsou ideální pro trávení odpočinkové i aktivní dovolené. Vybírat můžete zájezdy do Bulharska, Řecka, Chorvatska i na Maltu. Za naši redakci doporučujeme dovolenou v Itálii. Zaujala nás bohatá nabídka do oblasti Kalábrie, na Sardinii a na pohádkovou Sicílii. TIP travel nabízí i zájezdy do exotického Egypta či Tuniska. Všechny nabídky spojují dvě věci – nízká cena a vysoký komfort!

Video prohlídka i pro vás

Pokud máte obavy z toho, jak bude váš hotel vypadat, s TIP travel můžete tuto obavu hodit za hlavu. Na oficiálních stránkách společnosti Tiptravel.cz totiž najdete videoprezentace až z 76 hotelů z nabídky. Vše si tedy můžete prohlédnout a mít jistotu, že se vám bude na daném místě líbit!

S řadou dalších výhod

Pokud koupíte zájezd u TIP travel, můžete se těšit i na další výhody. Klienti této cestovky získají parkování na letišti Praha za zvýhodněnou cenu. Pokud se na stránkách zaregistruje pro zasílání novinek o zájezdech, získáte slevový kupón pro ještě levnější last minute zájezd!

Jestliže si chcete vybrat zájezd v klidu, můžete si také zcela zdarma stáhnout katalog v elektronické podobě ve formátu pdf.

Jak vybrat ten nejlepší zájezd?

Dovolenou nevybírejte jen podle ceny. Zjistěte si o vybraném místě co nejvíce. Sledujte například možnosti sportovního či kulturního vyžití. Pokud je to možné, vezměte si s sebou rybářské potřeby, šnorchlovací výbavu nebo jiné vybavení. Právě tyto potřeby bývají v zahraničí dost drahé, takže byste jen vyhazovali peníze.

Zadavatel

-