Nový trend exotické dovolené: Zájezdy na míru

Češi jsou zcestovalí a pronikli snad do všech koutů naší planety, na své exotické dovolené se neděsí, že se seznámí s cizí kulturou, poznají rozdílnou mentalitu nebo ochutnají cizokrajné speciality, na jejichž konzumaci nemusí být připraveni.

dovolená na míru
ilustrační foto: monoi.cz

Noční můrou je pro ně naopak to, že potkají jiné Čechy. Doba stádních zájezdů s řízky v chlebech skončila a dnes si již čas dovolené chce každý užít naplno s těmi, o jejichž společnost skutečně stojí. Nechce se družit jen ze slušnosti se svými krajany, které by za normálních okolností minul bez pozdravu, jak je ve velkých městech běžné. Dokonce se už po zkušenostech s kvalitou západních služeb nebojí Češi vyslovit své přání, jak by měla vypadat jejich vysněná netradiční dovolená. Díky tomu se rozmáhá nový fenomén exotické dovolené – zájezdy na míru.

Exotická dovolená: co možná nejdál od Čechů

Není nic tragičtějšího, než desítky tisíc vyhozených za luxusní exotickou dovolenou, která účastníky zavede do české enklávy. Tam se dočkají opět jen češtiny a celou dovolenou nebudou řešit nic jiného, než muži domácí politickou scénu a ženy život českých či v lepším případě světových celebrit. Proto cestovní kancelář Monoi již několikátým rokem sestavuje pro své klienty, které láká exotická dovolená, zájezdy na míru. Tento pojem není synonymem pro individuální turistiku, ale nově se jedná také o skupinové zájezdy. Dle svých představ si tak zákazníci mohou nechat uspořádat dovolenou se svou rodinou a přáteli. A v době dovolené se setkávat jen s těmi nejbližšími. Na výběr je z destinací jako Mexiko, Sri Lanka, Nový Zéland, Brazílie nebo Madeira. Program zájezdu je předem připraven, ovšem se zárukou individuálního přístupu, kvalitního ubytování včetně prověřených leteckých společností. Z luxusní dovolené se už nikdy nestane zlý sen.

Zadavatel

-