Venkovní vířivka na zimu či léto?

Venkovní vířivky jsou primárně určeny na celoroční provoz. Vzhledem k teplotě vody, která může standardně dosahovat až 40°C jsou vířivky celosvětově nejvíce využívány v zimě, na podzim a na jaře. Díky možnosti vypnout topení, kterou by měli kvalitnější vířivky disponovat ji lze využívat i v létě.

S otázkou, zdali lze venkovní vířivku používat v průběhu celého roku je potřeba dbát na kvalitu izolace. Venkovní vířivky IQue® Sweden disponují systémem (zTTi) – Thriple Thermal Isolation, neboli trojitá termální izolace, který vyžívá zpětně reflektovaného tepla. Jedná se o systém používaný například v kosmických skafandrech. Na rozdíl tak od běžných pěnových izolací, které časem se stárnutím a degradací pěny ztrácí svoje izolační vlastnosti je (zTTi) stálá a až o 30% efektivnější. Díky kvalitě izolace si tak můžete využívat celoroční provoz za minimální náklady.

Využívání vířivky v exteriéru je velmi romantické, není z pravidla taková limitace místem a pokud je relaxace umocněna krásným výhledem do krajiny jedná se o opravu skvělý relaxační zážitek. Pokud se majiteli vířivky podaří ji zastřešit, jedná se pak o ideální kompromis řešící otázku zdali vířivku umístit do interiéru či exteriéru. Zastřešením získáte větší možnost využívání vířivky neboť nebudete limitování počasím a můžete si ji tak vychutnávat i za sychravého, deštivého počasí či letním pařáku.

Více informací o kvalitně izolace najdete na: www.spahouse.cz

Zadavatel

-