IT |

Jak založit skutečně bezpečný e-mail

Téměř každý den se objevují zprávy o kybernetických útocích. Lidé díky nim přicházejí nejen o svá osobní data, ale i o peníze. Kybernetičtí zločinci totiž dokáží poměrně snadno získat i velmi citlivé informace, které dále zneužívají. Nejvíce ohrožené jsou osobní e-maily.

kyberochrana
ilustrační foto: pixabay.com – nvtrlab

Braňte se! Poradíme vám, jak si i vy můžete založit maximálně bezpečný e-mail.

Opravdu bezpečný e-mail je jen jeden!

Ano, založit si e-mail není dnes nic složitého. Stačí si vybrat z nabídky poskytovatelů a e-mail založit. Služba je zdarma a založení trvá jen několik málo minut. Uvědomte si ale, že při zařizování e-mailu často musíte sdělit i vaše citlivá data jako jméno, datum narození apod. Přes e-mail potom komunikujete, ovšem ne bezpečně. Běžné e-maily nemají dobré zabezpečení, takže se k vaší poště může dostat vlastně kdokoliv. Zkuste to proto jinak – maximálně bezpečně a založte si i vy zabezpečený e-mail pomocí bezpecnymail.sk.

Ochrana v několika stupních

Zabezpečený e-mail založený díky bezpecnymail.sk má hned několik výhod. Nemusíte do něj zadávat vaše citlivé údaje, je anonymní. Přenos dat funguje prostřednictvím šifrovaného SSL protokolu, který je využíván i při internet banking. Je tedy super bezpečný. Severy, na kterých jsou data ukládána, jsou umístění v moderním zabezpečovacím centru v Dubaji, takže k nim rozhodně nemají přístup pracovníci různých agentur. Data se tak ukládají ne do vašeho počítače, ale právě na tyto servery, takže o data nepřijdete ani v případě, kdy je váš počítač poškozen nebo ukraden.

Pro koho je služba vhodná?

Jednoduše pro všechny, kdo chtějí mít svá data v maximálním bezpečí. Určena je pro fyzické i právnické osoby. Zejména také pro firmy, které mají sídlo v cizích zemích. A když už jsme u toho, víte, že si můžete založit firmu ve Velké Británii, kde panují nejvýhodnější daňové podmínky?

A ještě jeden tip – pokud máte firmu právě zde, nebo se do Velké Británie chystáte třeba jen na výlet, potěší vás tyto výhodné letenky Vídeň Londýn a to jak cenou, tak poskytovanými službami na palubě letounů.

Zadavatel

-