Zlato jako výhodná investice pro zabezpečení dětí

Pokud máte děti, jistě chcete, aby se v životě měly co možná nejlépe.

zlato
ilustrační foto: golddelivery.cz

Každý rodič chce vidět, jak jeho dítě spokojeně žije, nejen proplouvá životem. V dětství ho chrání a podporuje, užívá si s ním hry. Je ale třeba myslet i na budoucnost – na chvíli, kdy dítě opustí „rodinné hnízdo“ a vydá se vlastní cestou. I tento zlomový okamžik je možné dětem ulehčit. Řešením je spoření. Chceme vám představit možnou alternativu v podobě spoření do zlata. Oproti běžným má totiž hned několik zajímavých výhod.

Peníze do zlata = chytrá investice pro každého

Pokud chcete spořit, je třeba na to jít chytře. V současné době se nabízí hned několik různých variant spoření pro děti. Většinou fungují na stejném principu a to takovém, že musíte měsíčně posílat danou částku. Spojuje je většinou i pevně daná doba, kdy je nutné spořit. Nevýhodou tedy je, že po celou dobu spoření nemáte k penězům přístup a pokud spoření zrušíte předčasně, o část peněz nepochybně přijdete. Pokud vám toto také přijde dost nefér, jistě vás mile potěší zpráva o tom, že existuje i možnost spoření do zlata.

Spoření za velmi příjemných podmínek

Jedná se o speciální spořící účty Zlatíčka, které se od klasického spoření výrazně odlišují. Spoření je určeno pro děti do 18 let (spoření může probíhat až do 21 let věku dítěte). V rámci spoření vlastně nakupujete investiční zlato. Dáváte tak peníze do komodity, jejíž tržní cena neustále roste, takže peníze podstatně zhodnocujete. Příjemné je, že vedení takového účtu je zcela zdarma, platí se jen jednorázový poplatek 1 000 Kč.

Vy rozhodujete o množství a výši

Investice do zlata je podřízena vaší vůli. Znamená to, že záleží jen na vás kdy a v jaké výši budete posílat částky na spořící účet. Peníze se ihned přemění ve zlato. Navíc – pokud budete chtít, můžete si nechat poslat vámi koupené zlato domů. Dostanete zlaté mince nebo zlaté slitky a bezpečně si je můžete uložit kdekoliv jen chcete. Na konci spoření je tak můžete předat vašemu dítku jako dar. Bude už záležet jen na něm, jestli zlato ihned prodá, či ho bude ukládat dále.

Zadavatel

-