Představujeme bytové projekty Britská čtvrť a Nad přehradou od společnosti FINEP

Developerská společnost FINEP v současné době nabízí několik volných bytových jednotek a to v rámci hned dvou svých projektů. Podívejme se na ně tedy zblízka.

Zdroj: ziprealty.cz, nové byty Praha 10

Druhá etapa projektu Nad přehradou byla dokončena

Městská část Praha 10 nabízí zájemcům o nové atraktivní bydlení mezonetové byty v rezidenčním domě, který byl vystavěn v rámci druhé etapy projektu Nad přehradou. Tato nabídka zahrnuje 48 nových bytů v dispozicích od 1+kk do 5+kk, z nichž si jistě vybere i ten nejnáročnější klient.
Lokalita, ve které se byty nachází, je vhodná zejména pro milovníky klidu, přírody a sportu. V blízkosti Hostivařské přehrady lze nalézt nejen mnoho míst pro procházky s dětmi, ale také řadu hřišť a bazén. Blízkost supermarketu, pošty, zdravotnické zařízení a škol je již samozřejmostí, stejně jako snadná dopravní dostupnost.

Nenechte si ujít nabídku nových bytů čtvrté etapy projektu Britská čtvrť

Tři předchozí etapy projektu Britská čtvrť nabídly k obydlení několik bytů ve výškových domech. Ty však byly pochopitelně již obsazeny, avšak stále si můžete pořídit byt ze čtvrté etapy tohoto projektu. Celkem 137 nabízených bytů se nachází v Praze Stodůlkách. Patří k nim pochopitelně i dětské hřiště a přilehlý park, což jistě ocení zejména rodiny s dětmi. Výhodou tohoto objektu je i bezbariérový přístup, který svým budoucím obyvatelům poskytne.
V blízkosti se nachází také mnoho institucí a obchodní center, z nichž za zmínku jistě stojí nákupní centrum Zličín. Obavy v této lokalitě nemusíte mít ani ze špatné dopravní dostupnosti. Ke stanici metra B, Stodůlky, to odtud budete mít skutečně kousek.

O obou výše zmíněných projektech je možné nalézt více informací na internetových stránkách ziprealty.cz, kde naleznete přehlednou nabídku nových bytů.

Zadavatel

-

...