Fitbit představuje Fitbit Versa, chytré hodinky pro všechny

Nejlehčí chytré hodinky společnosti Fitbit kloubí modern design, funkce pro zdraví a kondici a výdrž baterie 4 a více dní na jedno nabití. To vše za skvělou cenu.

Publikováno před 54 roky

Batohy na notebook – super společník na cesty

Taky rádi a často cestujete? A mnohdy jde i o cestování pracovní? Určitě už vás také nejednou napadlo, jak je v dnešní době skvělé, že si s sebou kamkoli můžete vzít i notebook nebo třeba tablet.

Móda, která vás rozesměje

Nezáleží na tom, zda je vám patnáct, blížíte se k třicítce nebo zanedlouho oslavíte kulaté padesátiny. Móda může být hravá a veselá v každém věku.

Na co si dát pozor při výběru pánského spodního prádla

Kvalita spodního prádla může pozitivně i negativně ovlivnit celý náš den. Funguje to velmi jednoduše – nosíte-li vhodné prádlo, jste v pohodě, zvolíte-li špatně, odrazí se to na vaší náladě,

Americká 3D trika jako top dárek pro dospělé i děti

Amerika je ohromná země možností a není proto divu, že řada skvělých nápadů přichází právě odsud. Posledním důkazem toho, že to v Americe žije, jsou originální trička s 3D potiskem. Stala

Oblékněte si vtipnou mikinu

Mikina je jednoduchá, ale super praktická věc, bez které si možná nedokážeme představit život. Mikiny nosíme běžně do práce, ve volném čase, při sportu, doma – zkrátka kdykoliv je to vhodné.

Hodinky Boccia: Nové trendy pro rok 2015

Móda je hybnou sílou života každého z nás. A jak se říká, móda tkví v detailech. Stejně tak i hodinky podléhají trendům, které určují špičkoví návrháři a světové značky. Trend jde ruku

Takové trenky tu ještě nebyly

Trenýrky, trencle či chcete-li trenky jsou nejoblíbenějším druhem pánského spodního prádla. Důvodů k tomu je hned několik. Myslíte si, že v oblasti trenýrek už není možné ničím překvapit?

Jak vybrat ideální hodinky

Poradíme vám, podle čeho hodinky vybírat a podíváme se i na ty současné „nej“!