Takové trenky tu ještě nebyly

Trenýrky, trencle či chcete-li trenky jsou nejoblíbenějším druhem pánského spodního prádla. Důvodů k tomu je hned několik. Myslíte si, že v oblasti trenýrek už není možné ničím překvapit? Potom jste na obrovském omylu. Představujeme vám trenýrky, které se od běžných výrazně liší hned v několika ohledech…

trenýrky
Foto: trenkoun.cz, Trenýrky BLACKIE CUBE

Proč by měli pánové nosit trenýrky? 

Pádných důvodů se nabízí hned několik. Trenýrky jsou v první řadě pohodlné. Měly by mít širší nohavice a také silnější gumu v pase. Díky tomu je zaručeno, že na těle skvěle sedí. Volnější nohavice jsou zárukou stálého přívodu vzduchu, takže v trenkách nedochází k pocení intimních míst. Jejich výhodou je i to, že pokud je zvolena správná velikost, trenýrky vypadají na mužském těle sexy, což už potvrdilo několik výzkumů mínění mezi ženami.

Novinka, která vás dostane

Že jsou trenýrky nudné a nedokáží překvapit? Obrovský omyl! Na českém trhu se totiž objevily úžasné trenky s vtipným potiskem, které dostanou každého. Potisk pobaví muže i ženy, tím si můžete být jistí. Nejedná se o žádné tuctové obrázky, ale o vtípky, které mají styl. Jsou to například trenýrky s nápisem  Vagitarian, dále model s nápisem Guma ve stylu připomínajícím značku Puma, možné je mít i model s potiskem ptáčka v kleci, Trenky EXIT ONLY a mnoho dalších. Potisky vás prostě budou bavit!

Potěší i příjemnou kvalitou

Tyto speciální trenky každého muže potěší svou prvotřídní kvalitou. Trenky jsou totiž šité v České republice a k jejich výrobě je používána výhradně 100 % bavlna. Trenky jsou tak super příjemné při nošení – bavlna je prodyšná, odvádí pot a v zimních měsících příjemně hřeje.

Hodně vtipu za málo peněž

Cool trenýrky s potiskem si určitě oblíbíte. Máme pro vás ještě jednu velmi příjemnou zprávu na závěr – trenky s potiskem je možné koupit opravdu levně! Stačí se podívat na trenkoun.cz.

Zadavatel

-