Jak by měla vypadat opravdu kvalitní zakrývací plachta

Majitelům rodinných domů se zahradou a také mnoha majitelům firem s venkovním skladem jsou zakrývací plachty dobře známým produktem. Slouží pro zakrytí materiálu nebo zboží před deštěm, mrazem, větrem, sluncem a vlastně před působením všech venkovních vlivů na samotný materiál.

zakrývací plachta
ilustrační foto: peplachty.cz

Najít a koupit kvalitní plachty ale nemusí být zrovna jednoduchý úkol, zejména pokud hledáte v supermarketech, které mají většinou na skladě jen nejlevnější zboží a tudíž zboží s nejmenší kvalitou. Buďte chytřejší a nekupujte plachty, které se za pár týdnů rozpadnou.

Kupujte třeba přímo u výrobce

I na našem trhu jsou specializovaní výrobci v oblasti zakrývacích plachet a jejich výroby. Výrobce zakrývacích plachet s dlouholetou tradicí a zkušenostmi je například společnost Plachty Štěpáník. Ta se na výrobu a dodávku zakrývacích plachet všeho druhu specializuje již od svého založení v roce 1995. V porovnání s levnými plachtami ze supermarketů disponují tyto druhy opravdu nadstandardní odolností. Vydrží vysoké teploty (do 85 °C) i mráz (do -50 °C), chrání před slunečním zářením i deštěm. Odolají i kyselinám a alkáliím.

Široká nabídka i možnost výroby atypického rozměru

Nejen kvalitní materiál a vysoce přesné zpracování a provedení jsou charakteristickými znaky pro plachty firmy Petr Štěpáník, ale také velmi široký sortiment. V nabídce je možné najít hned několik desítek rozměrů plachet v různém provedení. Pokud budete potřebovat atypický rozměr, ani to není problém. Firma totiž realizuje i výrobu zakrývacích plachet na míru, přesně podle přání zákazníka. Plachty na míru mají gramáž 200 g/m2 a bez ohledu na velikost a tvar mají jednotnou cenu – 64,- Kč/m2.

Nejen plachty, ale i další produkty

Zakrývací plachty tvoří sice základní a největší nabídku produktů společnosti Plachty Štěpáník, ale nejsou jediným nabízeným produktem. Firma se totiž specializuje také na výrobu stínících sítí na ploty. Ty se dají využívat jak u rodinných domů, tak u komerčních objektů nebo třeba sportovních areálů. Dále jsou nabízeny také autoplachty, vagónové plachty a nechybí ani výroba reflexních vest.

Zadavatel

-