GT ENERGY – pokud to myslíte s tepelnými čerpadly u vás ve firmě vážně

Najdete je v nejvyšší budově či největším nákupním centru České republiky, stejně jako ZOO či velkých průmyslových, administrativních, rekreačních objektech. O co jde? Tepelná čerpadla instalovaná společností GT ENERGY s.r.o., specialisty na průmyslová tepelná čerpadla.

Shutterstock.com – Studio Harmony

Společnost GT ENERGY s.r.o. působí na trhu od roku 1997, od té doby instalovala zákazníkům více než 10 000 tepelných čerpadel, kdy pro řadu z nich je GT ENERGY výhradním dovozcem. V nabídce této firmy najdete například:

  • Vysokoteplotní čerpadlo vzduch/voda Mitsubishi Q TON využívající moderní japonskou technologii ECO CUTE s chladivem CO2, které je schopno dodat vodu o teplotě až 90 °C i při venkovních mrazech okolo -25°        C. Toto tepelné čerpadlo najdete u objektů se spotřebou teplé vody mezi 3 000 – 100 000 litry za den.
  • Plynové tepelné čerpadlo vzduch/voda YANMAR GHP s nízkými provozními náklady, možností využití odpadního tepla při chlazení bez požadavku na elektrický příkon, což dělá z tohoto čerpadla ideální řešení pro budovy s vyšší spotřebou chladu, např. chladírny potravin, hotely, čerpací stanice, prodejny, autosalony apod.
  • Tepelné čerpadlo voda/voda IVT GEO G určené pro budovy požadující vysokou výstupní teplotu vody od čerpadla nenáročného na prostor. IVG GEO G má mimořádně nízké náklady na vytápění a chlazení, přičemž výrobu tepla i chladu zvládá souběžně.
  • Reverzibilní tepelné čerpadlo země/voda ECOFOREST ECOGEO se zabudovaným pasivním i aktivním chlazením, vysokou výstupní teplotou vody (70 °C) a možností využít odpadní teplo pro chlazení.
  •  Tepelné čerpadlo vzduch/voda HELIOTHERM SOLID s výkony 30 až 600 kW s mimořádně vysokým průměrným ročním topným faktorem a minimální hkučností. Hodí se, typicky pro podnikatelské provozovny, hotely, penziony, bytové domy.

Společnost GT ENERGY je přímým zástupcem předních výrobců tepelných čerpadel pro Českou republiku a Slovensko, dokáže najít optimální řešení pro každý objekt, ať už jde o topný či chladicí výkon, pohon či požadavek na výrobu tepla a chladu (souběžná vs. střídavá).

Podrobnější informace k produktům z nabídky GT ENERGY s.r.o. najdete na této stránce https://www.gt-energy.cz/cz/tepelna-cerpadla.

Zadavatel

-