Materiál pro zahradní nábytek? Umělý ratan!

Když se řekne „zahradní nábytek“, zřejmě každý si přestaví výrobky z kvalitních materiálů, které odolají všem vlivům prostředí. Pokud i Vy aktuálně sháníte nový nábytek na zahradu, poradíme Vám, jaký si vybrat.

souprava
Foto: teak-shop.cz

Zahradní nábytek musí být vysoce kvalitní

Dešťové přeháňky, chlad, silný vítr – těmto a dalším vlivům bude zahradní nábytek vystaven. Minimálně v případě, nechcete-li jej při každém náznaku změny počasí uklízet. Naštěstí máte aktuálně na výběr z mnoha kvalitních materiálů včetně severské borovice či teaku. Další vhodnou možnost ale představují i umělé náhražky. Ty sice obecně v lidech nevzbuzují důvěru, nicméně najdou se i výjimky. Prvotřídní nábytek z umělého ratanu je např. velmi oblíben, proto se na něj podíváme blíže…

Proč důvěřovat nábytku z umělého ratanu?

Ratanový nábytek si může získat i Vás. Posuďte sami – je pevný, stabilní a odolný, takže vlivy prostředí nemají šanci, tedy pokud je mezi 0 a 40 °C, a vydrží navíc skutečně dlouho. Nepotřebuje přitom žádnou náročnou údržbu. Naopak, jídelní a sedací soupravy z umělého ratanu stačí jednou za čas omýt teplou mýdlovou vodou. Sháníte-li na zahradu něco, co Vám bude spolehlivě sloužit po mnoho let, umělý ratan je zkrátka vhodným řešením.

pohovka
Foto: teak-shop.cz

Důležitý je i vzhled. Pokud si např. prohlédnete jídelní soupravy z ratanu, zřejmě nám dáte za pravdu, že ani z estetické stránky tento nábytek nezaostává. Právě díky pěknému vzezření jej tedy můžete používat nejen na zahradě, ale uplatnění nalezne rovněž v interiérech. Hledáte-li zkrátka aktuálně kvalitní nábytek, umělý ratan je jednou z velmi zajímavých možností.

Máte zájem o nábytek z umělého ratanu? Chcete při jeho pořízení ušetřit? V tom případě vyzkoušejte internetový obchod Teak-shop.cz, kde naleznete i zahradní nábytek ve výprodeji.

Zadavatel

-