Online herní průmysl v Indii roste v obrovské podnikání

Vzpomínáte si na dny, kdy jste museli jít do herny a kavárny, kde si můžete vychutnávat online hry? No, teď plavou ve velkých penězích. Online herní ligy v Indii se říká, že se staly velkým obchodem.

Podle zprávy The Economic Times sériový podnikatel Ronnie Screwvala plánuje investovat Rs 80-100 crore na vytvoření turnaje, zatímco mobilní vydavatel her Nazara Games se zavázal do svých eSports Rs 136 crore.

Nazara Games eSports League bude hostit turnaje Dota 2 a League of Legends , stejně jako nabídnout živé programy webtv a diskusní fóra. Jejich investice do podniku se rozkládá na 5 let.

Manish Agarwal, generální ředitel Nazara Games, uvedl: “Liga bude mít dvě sezóny za rok a šest týmů bude vybráno prostřednictvím bezplatných online turnajů kvalifikací, zaměřených především na hry jako Dota , Counter-Strike a League of Legends . V případě hráčů se středním a vysokým jádrem jsme neměli nabídku, takže je třeba setkat s touto skupinou uživatelů. ”

Nyní je slot automaty online malým průmyslem, ale v průběhu let zaznamenal nárůst počtu hráčů, stejně jako sponzoring a výhry.

Nedávno společnost eGamers Arena spolupracovala se Světovou Cyber ​​Arénou (WCA), která je hostitelem národních kvalifikací v Indii, která se bude konat v Číně na konci letošního roku. K dispozici je jackpot ve výši 28 milionů dolarů, který si mohou vzít doma vítěze online her jako Counter Strike a Overwatch . V loňském roce společnost ESL spolupracovala s indonéskou herní společností Nodwin a oznámila domácí herní turnaj s Rs 42 lakh v peňažním odměně.

“V roce 2017 a příštích dvou až třech letech se podíváme na to, jak domácí, tak mezinárodní herní společnosti se dívají na indiánskou herní scénu eSports, která se ještě více zvedne kvůli rostoucímu počtu hráčů,” řekl Ajay Shah, média a zábava , poradce pro transakční poradenství v EY. “Co se týče výnosů v počátečních fázích, budou příjmy z reklamy založeny na velkém zaměření. Společnosti se budou zaměřovat na získávání hráčů, aby dosáhly růstu scény v Indii,” dodal.

Země se může pochlubit některými nejprestižnějšími jmény tohoto odvětví, například studiem Rockstar North ve Skotsku, tvůrcem série Grand Theft Auto a londýnskou Rocksteady.

 

“Věci se dělají správným směrem,” smutný Isaaman, který doufá, že do roku 2025 bude 40 procent tohoto odvětví ženami. Není divu, že se Británie snaží být v popředí globální debaty. Koneckonců, v roce 1996 se stala poblíž Derby v centrální Anglii, že nyní zaniklé studio Core Design porodilo Lara Croftovou, jednu z nejznámějších hráčských postav všech dob.

Zadavatel

-