Pracovní schůzka v Praze

Praha je jakožto středobod Evropy je ideální pro různé pracovní schůzky, meetingy a konference. Aby vše probíhalo hladce a bez starostí, je důležité si pro tuto příležitost najít hotel pečlivě a s předstihem.


První a velice zásadní otázka zní: V jaké části Prahy ho hledat? Důležité je, aby byl dobře dostupný bez zdlouhavého hledání a kličkování městem. Určitě nechcete, aby vaši obchodní partneři bloudili.

Jako chytré řešení se nabízí hotel na Florenci. Je v dosahu jak z Hlavního nádraží vlaků, tak z Ústředního autobusového nádraží Praha Florenc. Místo je ideální i v případě, že účastníci konference přiletí letadlem, neboť autobusy z letiště jezdí právě k pražskému Hlavnímu nádraží. Florenc je strategická poloha také pro trávení volného času. Nachází se zde stanice metra linky C a B a tramvajové zastávky. K historickému srdci Prahy je to odsud jen kousek, v blízkosti jsou také kavárny a restaurace nebo divadla, hudební kluby a další místa kulturního vyžití. Na své si přijde každý.

Vhodné místo již tedy znáte. Nyní je důležité, abyste našli vhodné konferenční prostory v Praze. Důležité je, aby tyto prostory měly rychlé připojení k Wifi. Vypadávající internet by jistě každého jen otrávil. Pro lepší komfort je praktické, když je místnost příjemně klimatizovaná. Nikdo se přece nechce na důležitém pracovním setkání potit. Na místě je také dobré akustické řešení místnosti. V neposlední řadě i dobrá dostupnost z místa ubytování. Co takhle to rovnou spojit? Najděte si konferenční hotel v Praze Florenc. Hosté budou jedině vděční, když nebudou muset místo konference či jiného setkání složitě hledat, ale pouze přejdou v rámci hotelu. Personál hotelu vám navíc ochotně pomůže s organizací i se všemi technickými záležitostmi.

Zadavatel

-