Rázová vlna Vám pomůže od bolestí


Trápí Vás již delší dobou zdravotní potíže a lékař Vám doporučil rázovou vlnu Praha? Objednat se na ni můžete do rehabilitačního centra Rehazone v Praze.

Dopřejte Vašemu tělu rázovou vlnu a zbavte se veškerých zdravotních potíží

Dříve než se vydáte na samotné vyšetření, možná byste ráda věděla, jak vlastně rázová vlna funguje. Veškeré potřebné informace o rázové vlně si můžete načíst zde www.rehazone.cz. Rázová vlna vzniká za předpokladu, že zdroj zvukových vln se pohybuje rychleji než vlastní zvuk. Při překročení zvukové bariéry dochází ke vzniku třesku a tlakové vlny, ve které je ukryta výrazná energie. V medicíně se používají přístroje, které pracují na různých fyzikálních principech. Pomocí generátorů je možné rázové vlny směrovat a následně regulovat jejich průnik do hloubky lidského těla přímo do místa, které působí různé zdravotní potíže. Rázová vlna má na lidský organismus blahodárné účinky. Lze ji použít například pro narušení a rozpuštění vápenatých usazenin ve šlachách, úponech i burzách. Používá se pro aktivizaci buněk produkujících kolagen a další bílkoviny, pro okamžitou redukci svalového napětí, snížení napětí v měkkých tkáních nebo pro postupné zmenšení úponových bolestí apod.

Přijďte na jumping a pefektně si zacvičte

Do rehabilitačního centra Rehazone však můžete přijít také na skupinové cvičení. Velmi oblíbený je především jumping, který je novinkou mezi kolektivními a aerobními cvičeními na světě. Při jumpingu se velmi účinně redukuje hmotnost, zpevňuje postava, zlepšuje kondice i celková stabilita těla. Při jumpingu však šetříte díky měkkému dopadu také své klouby. V neposlední řadě budete po cvičení odcházet odpočatí a nabytí novou energií. Lekce je obvykle složena z malých dynamických poskoků, rychlých sprintů a balancování na pružném výpletu trampolíny. Při skákání na trampolínách vedete tělo k lepší cestě k oběhu lymfatických tekutin, posilování celého těla uvnitř i vně a odplavování jedů a toxinů.

Zadavatel

-