Romantické procházky, sportování i klidné večeře. To všechno nabídne nové bydlení v Praze 9

Na rovnou stovku bytů se můžou těšit zájemci o bydlení v Praze. V Praze 9 Proseku brzy vznikne nový rezidenční dům, který nabídne právě 100 bytů. Láká mimo jiné na oblíbené prostředí se skvělou občanskou vybaveností.

9
ilustrační foto: finep.cz

Osvědčená lokalita, kde je to z novostaveb blízko do přírody, za nákupy i za zábavou, táhne do Prahy 9 Proseku stále víc zájemců o kvalitní bydlení. Tím spíš, že obyvatelé nových bytů to z nich budou mít do centra Prahy jen pár minut.

Nejen díky blízkým výpadovkám, ale také díky výborné dostupnosti MHD. Autobusová zastávka je jen 1 minutu chůze od nových bytů a na metro to budou mít obyvatelé novostaveb jen o 2 minuty dál. Do centra Prahy se dostanou už za 15 minut.

Pro singles, páry i rodiny

Novostavby v Praze 9 Proseku nabízí byty všech velikostí. Od 1+kk přes 2+kk a 3+kk až po prostorné 4+kk. Bydlení podle svých představ tak v Prosek Parku v Praze najdou singles, mladé páry i rodiny s dětmi.

Dá se proto čekat, že o bydlení v nových bytech v Praze 9 bude velký zájem. Obyvatelé novostaveb navíc v okolí najdou vše, co potřebují. Několik desítek metrů od novostaveb je základní škola i školka. Poblíž jsou také jesle, střední průmyslová škola a gymnázium.

Blízko k lékaři, na nákup i za zábavou

Obyvatelé nových bytů najdou kousek od novostaveb také lékaře, poštu, banku, supermarket ni restaurace. Autem nebo autobusem se za pár minut dostanou i do nákupního centra Letňany. Příznivci pohybu ocení místní sportoviště v čele s bobovou dráhou a milovníci přírody si zase kdykoliv vychutnají procházku v nedalekém Parku Přátelství.

cojnvfinep

Obyvatelé nových bytů v Praze 9 Proseku tak čeká bydlení, kde si můžou užívat volný čas, jak jen chtějí. Je jen na nich, jestli dají přednost romantickým procházkám, sportování nebo třeba posezení v kině.

Byty jsou přitom ještě na prodej. Pokud toužíte po příjemném bydlení v Praze, neváhejte!

Zadavatel

-