Získejte bonus na sázky ve výši až 100 %

Kurzové sázky jsou fenoménem současnosti a vyhrát vysoké částky není nijak složité. Můžete získat finanční bonus ve výši 100 %. Nevěříte? V následujících řádcích vás o tom přesvědčíme. Vaše sázení tak bude mnohem veselejší, jelikož již na počátku získáte finanční prostředky, s nimiž pak budete následně disponovat a využít je třeba na další sázky.

ilustrační foto: pixabay.com – Macayran

Jak získáte bonusový kód

Velmi jednoduše, postup je zcela jednoduchý. V první řadě navštívíte internetové stránky společnosti a zdarma si otevřete účet. Pak už pouze najdete pole, v němž budete moci uplatnit váš slevový kód. Získáte tak nárok nejen na první vklad až do výše 1500 korun, ale také zajímavé zvýhodnění ve výši 750 korun na vaši první mobilní sázku. Zapomenout přitom nelze ani na několik dalších velmi výhodných promo akcí.

Vsaďte si na cokoli

Skvělá je především velmi pestrá nabídka sportovních sázek. Určitě nebudete omezeni pouze fotbalovými zápasy. Vybrat si lze prakticky všechny kolektivní sporty, mezi které patří hokej, basketbal, volejbal, florbal či mnohé další. Pokud máte raději individuální klání, vaše možnosti jsou neomezené. Poměrně oblíbené jsou zejména zimní sporty, mezi které se řadí především lyžování a snowboarding. Skvěle se sází i na koně, kdy jsou živě neustále aktualizovány kurzy a vy máte ty nejlepší příležitosti vyhrát. Mimo jiné se budete moci dívat online na Channel 4 a sledovat spousty sportovních akcí včetně právě zmiňovaných dostihů.

Platnost kódu je omezená!

Už jste se zaregistrovali? Pak byste měli bonusový kód využít co možná nejdříve. Jeho platnost je totiž omezená na 7 dní od registrace. Tak na něj nezapomeňte, získat můžete opravdu solidní částky!

Zadavatel

-