Hodinky Boccia: Nové trendy pro rok 2015

Móda je hybnou sílou života každého z nás. A jak se říká, móda tkví v detailech. Stejně tak i hodinky podléhají trendům, které určují špičkoví návrháři a světové značky. Trend jde ruku v ruce s kvalitou a kvalitní hodinky by měly být vysoce odolné, ať už proti korozi, vodě či mechanickému poškození.

hodinky 2015
ilustrační foto: bocciatitanium.com

Hodinky by dále měly splňovat také perfektní funkčnost, poddajnost a v neposlední řadě dokonalý vzhled.

Dlouhá životnost, lehkost, odolnost, antialergičnost, dokonalý vzhled a pevnost materiálu. Toto jsou požadavky, které by měly kvalitní hodinky splňovat. Příkladem skloubení všech uvedených znaků jsou hodinky německé značky Boccia Titanium, která nabízírozsáhlou škálu jak pánských tak dámských hodinek v nejrůznějším provedení. I tato značka si uvědomuje důležitost následování trendů v módě a tak zde můžete najít kousky, které pro následující sezóny budou trendy.

Hodinky jsou pro muže to samé, co boty a kabelky pro ženy. Pánové mají na výběr několik materiálů, od dřeva, přes plast, kovy, gumu až po pravou kůži. Návrháři dokonce neváhají uvedené materiály různě kombinovat. Není tak překvapením, když se setkáte s hodinkami s kovu s dřevěnými či plastovými prvky.

U hodinek značky Boccia Titanium se zákazník střetává s vysoce sofistikovaným provedením hodinek, jako například u dámských hodinek typu Boccia Titanium 3154-06 nebo v pánském provedení u modelu Boccia Titanium 3563-01. Jednoduché linie v kombinaci s nádechem luxusu a klasiky, kterou představuje černý kožený řemínek a použitým materiálem dokazuje, že v jednoduchosti je krása. V dnešní nestabilní době by právě jednoduchost a klasika stává jistotou, ke které se nositelé hodinek budou vždy rádi vracet a potvrzovat tak své postavení.

boccia
foto: hodinkyboccia.cz – Boccia Titanium 3196-012

Ti, kteří hledají výraznou nadčasovost, mohou najít uspokojení v hodinkách, které výrazně posouvají technické hranice, jsou vysoce odolné a zvládají nespočet mechanických funkcí. Takový typ hodinek ocení zejména mužů, u žen se předpokládá především luxusní vzhled. Příkladem mohou být hodinky Boccia Titanium 3771-02 nebo ve světlejším provedení v o něco málo vyšší cenové relaci Boccia Titanium 3766-03.

boccia
foto: hodinkyboccia.cz – Boccia Titanium 3766-03

Ženy mají rády luxus. Znakem luxusu jsou drahé kovy. Zlato v kombinaci s keramickými prvky vytvoří dokonalý soulad ve formě modelu hodinek Boccia Titanium 3201-03. A jak je v módě všeobecně známo, ráda se vrací zpět do období, ze kterého si vypůjčí oblíbené modely a udělá z nich hit i pro právě probíhající nebo budoucí sezónu. Stejně tak je retro design oblíbený i u hodinek a nejen dámských. Trendy hodinky na běžné nošení představují stejně důkladný výběr jako hodinky pro náročnější aktivity. Zde potom hraje důležitou roli použitý materiál. Prim v tomto směru stále hraje titan, který díky svým vlastnostem získává uplatnění například v leteckém průmyslu nebo při výrobě chirurgických nástrojů. V každém případě by hodinky měly splňovat dokonalé technické zpracování a odpovídat charakteru jeho nositele.

Zadavatel

-