Kde najít 1100 flash her na jediném místě

Milovníci online her mají v současnosti opravdu mnoho možností, jak se zabavit a zahrát si hry. Největší zájem je zejména o flash hry, které nejsou nijak složité na grafiku, nejsou většinou dlouhé a slouží tedy zejména pro zkrácení dlouhé chvíle.

12488-herna
ilustrační foto: herna24.cz, angry birds

Portálů s flash hrami je v současnosti opravdu hodně. Bohužel velké procento z nich je zastoupené jen několika desítkami her, takže výběr je malý. I na našem trhu ale lze najít web, který nabízí možnost hraní 1100 online her. Jedná se o Herna24.cz.

Zdarma a bez registrace

Důležité je také vědět, že k hraní her na Herna24.cz stačí jediné. Navštívit stránky a vybrat si příslušnou hru, která by se vám nebo vašim dětem nejvíce líbila. Nikde se nemusíte registrovat, stránky to nevyžadují. Hraní her je zcela zdarma a žádné poplatky vás tedy nečekají. Stále více herních portálů své služby v současnosti zpoplatňuje a hraní her na stránkách je podmíněno zaplacením uživatelského příspěvku. Na Herna 24.cz vás žádné takové poplatky nečekají. I bez registrace je pak možné hodnotit hry a vkládat komentáře. Hry tak hodnotí sami hráči a i podle napsaných recenzí můžete zvolit, zda vám budou zvolené online hry vyhovovat nebo nikoliv.

Vše přehledně v kategoriích

I přestože flash hry jsou zastoupené více než 1 100 druhy, nemusíte se bát, že strávíte několik desítek minut jen jejich výběrem. Všechny hry jsou rozdělené do přehledných kategorií podle jejich stylu. Kategorií jsou desítky. Na své si tedy přijdou milovníci sportovních her, akčních, strategií, samotáři, děti, zájemci o logické hry a nechybí ani hry pro 2. Na webu také nenajdete žádné reklamy a reklamní bannery. Jsou zde obsaženy výhradně hry. A důležité je také vědět, že každý den jsou přidávány zcela nové hry, takže se vyplatí server Herna24.cz sledovat opravdu pravidelně.

Zadavatel

-