Zájezdy na sportovní utkání se stávají velkým hitem

Češi nejsou ani tak národ sportovců, jako spíše národ sportovních fanoušků. Je tedy jasné, že sportu fandí hlavně u televize, nebo v barech.


Foto: fotbaltour.cz

Do popředí se však dostávají možnosti spojené s tím, že na konkrétní sportovní utkání lze vyrazit jednodušeji, než dříve. Stačí obléknout stylová pánská trička s logem klubu, sednout do autobusu a jet. Kam? Nejčastěji to jsou fotbalová utkání v celé Evropě.

Láká kompletní zajištění

Pokud u takových zájezdů něco jasně láká, je to určitě jistota jejich kompletní ho zajištění. Příkladem může být oblíbený a také vyhledávaný zájezd na AC Milan. Je typický tím, že jde o kompletní realizaci cesty od domova, až na samotný stadion. Tím chceme říci, že je zajištěna:

  • Cesta ke stadionu
  • Vstupenky
  • Cesta zpět

Fotbalový fanoušek se tedy nemusí absolutně o nic starat. To se hodí každému, kdo si chce fotbal primárně užít a nechce řešit mnoho věcí, které by mohly být s cestou a celkovou organizací spojeny.

Výběr je bohatý

Láká také to, že výběr zájezdů na evropské stadiony je opravdu bohatý. Itálii jsme již zmínili a tak se podívejme na další. Mezi oblíbené patří třeba i vstupenky na Ajax Amsterdam, stejně jako zájezdy do Londýna. Opomenout ale nelze ani vyhledávané Španělsko, kde které znají milovníci fotbalu hlavně pro světově proslulou Barcelonu.

Ceny jsou příznivé

Důvodem obliby je pochopitelně i fakt, že ani ceny takových fotbalových zájezdů rozhodně nepatří k nejvyšším. Primárně cenu ovlivní samotná vstupenka, což je plně v režii konkrétního stadionu a klubu. Jinak lze říci, že cesta mnohdy vyjde i laciněji, než pokud se vypravíte vlastním automobilem.

A ještě jednu přidanou hodnotu dané zájezdy mají. V autobuse se jistě seznámíte s řadou zajímavých lidí, jelikož je pochopitelné, že jde také o fotbalové fanoušky a tak nemusí být nouze o zajímavé rozhovory na téma, které zajímá i vás.

Zadavatel

-