Jak vybrat ideální hodinky

Poradíme vám, podle čeho hodinky vybírat a podíváme se i na ty současné „nej“!

jak vybrat náramkové hodinky
ilustrační foto k článku, jak vybrat hodinky: pixabay.com – SplitShire

Hodinky prošly od doby svého vynalezení obrovskou proměnou. První kapesní hodinky byly známkou luxusu a byly určeny pro vyvolené, pozdější hodinky s řemínkem si mohl dovolit téměř každý a stal se z nich jen funkční doplněk, který ukazoval čas. Dnes je situace ale zase trochu jiná. Hodinky se staly trendovou záležitostí a jsou doplňkem, o jehož volbě je nutné hodně přemýšlet. Mimo jiné se z nich stal i funkční šperk.

Výběr je nutné podřídit mnoha aspektům

Pokud kupujete hodinky, neukvapujte se. Dámské i pánské hodinky dnes hrají úlohu funkčního šperku. Je tedy v první řadě nutné, aby vám slušely a podtrhly váš styl. Vybírejte tedy podle vašeho osobního vkusu. Extra důležitá je velikost. Moderní jsou hodinky s velkými ciferníky, ovšem ty se nehodí pro každého. Sluší spíše pánům. Ženy si musí dát pozor na to, aby ciferník nebyl příliš velký, to nevypadá dobře. Co se týče barvy řemínku, zde se fantazii meze nekladou. Pamatujte jen na to, že by barva měla ladit, nebo kontrastovat s vaším oblečením. Pokud chcete mít jistotu, že budou ladit vždy, vyberte si hodinky z kovu. Zajímavé dámské hodiny tohoto druhu vyberte ZDE.

Extra pozor si dejte na materiál

Hodinky samozřejmě nemůžete vybírat jen podle vzhledu. Velmi záleží na materiálu a také na kvalitě strojku. Jestliže chcete mít jistotu, že vám hodinky vydrží dlouho, vsaďte na kvalitní značky. Dámy toužící po trendy vzhledu a luxusu si jistě najdou své vysněné hodinky u značek Guess, DKNY, Armani, Burberry či Hugo Boss. Pro pány připravily skvostné hodinky například značky Citizen, Diesel, Tommy Hilfiger, Michael Kors a další.

Kde vybrat? Skvělý výběr luxusních hodinek přináší internetový obchod delux.cz. Potěší i velmi příjemné ceny!

Zadavatel

-