Finalistky Miss České republiky již tradičně ozdobou největší automobilové výstavy v České republice

Národní soutěž krásy Miss České republiky znovu ovládla Escape6 Prague Car Festival 2020, kde se postarala o bohatý program na hlavní stage. Na závěr víkendu byly dvě z celkem dvanácti finalistek oceněny doprovodnými tituly Miss České republiky, a to tituly Tvář Escape6 Prague Car Festivalu a titulem Miss Léta 2020. Tváří letošního festivalu byla návštěvníky zvolena finalistka s číslem 5, Valérie Herianová z Ústí nad Labem. Dívkou s nejkrásnější postavou se stala finalistka s číslem 7, Simona Šimková z Jihlavy.

Foto: Ondřej Čapka

Poslední prázdninový víkend proběhl již 10. ročník velkolepé automobilové výstavy Escape 6 Prague Car Festival. Aktuální finalistky národní soutěže krásy Miss České republiky byly již tradičně součástí této akce a ozdobou festivalu. Soutěžící pózovaly u luxusních aut a na hlavním pódiu zajišťovaly doprovodný program. Po celý víkend jste v roli moderátorky mohli vidět aktuální vítězku Miss České republiky 2019, Nikolu Kokyovou. Návštěvníci festivalu zhlédli módní přehlídku modelů slovenské návrhářky Jenny Jeshko, představení finalistek v bílých outfitech a nechybělo ani společné taneční vystoupení či promenáda v plavkách. 

V průběhu festivalu se uskutečnila soutěž o Tvář Escape6 Prague Car Festivalu. Tato vedlejší soutěž byla malou přípravou pro finále Miss České republiky. Děvčata se pilně připravují na finálový galavečer Miss České republiky, které proběhne na podzim letošního roku, a proto velmi ocenily přehlídky a představení v rámci této automobilové výstavy. Návštěvníci měli možnost hlasovat pro svoji favoritku prostřednictvím hlasovacích lístků. Vyhlášení vítězek proběhlo v neděli 30.8 na hlavní stage po sečtení všech hlasů. Titul Tvář Escpae6 Prague Car Festival 2019, o kterém hlasovali sami návštěvníci, získala Valérie Herianová. V neděli byla zvolena i vítězka Miss Léta, tedy dívka s nejkrásnější postavou. Vítězkou se stala Simona Šimková, kterou si zvolila odborná porota Miss České republiky. Děvčata vyhrála korunky od firmy JSB Bijoux, květiny od Le Diamant Rose a hodnotné ceny od vlasové kosmetiky Brazil Keratin a JSB Bijoux. 

Po celý víkend probíhaly přímé přenosy z akce, které naleznete na Facebooku Miss České republiky a rádia Frekvence 1. 

Zadavatel

-