IT |

Mobil bez krytu? Zbytečný hazard

O tom, jestli je či není zbytečné pořizovat si kryt na mobil, se vedou nekonečné debaty. Rovnou vám říkáme, že povinnost to není, ale s dnešní nabídkou krytů je víc těch, kteří si mobil rádi ozdobí.

kryt na mobil
ilustrační foto: jhmobil.cz

Pokud jste nemotora a mobil vám neustále padá, kryt byste si rozhodně koupit měli. Je to záležitost pár stovek, nový telefon stojí tisíce. Pro vás však máme speciální tip. Zaměřte se na gumové obaly na mobily, protože ty tvrdé sice dobře ochrání před poškrábáním, ale při pádu moc nepomohou. Jen měkké materiály jsou schopné absorbovat náraz.

Stejně jako rozbité telefony nemá nikdo rád ani poškrábané telefony. Ke škrábancům přijdete ještě snadněji, stačí dát telefon do kapsy s jiným ostrým předmětem (často klíče). Displej je kapitolou sám o sobě, obvykle jsou ale poškrábaná záda telefonu.

Kryt kvůli vzhledu

Většina lidí si však kryt kupuje z velké části kvůli vzhledu. S dnešní nabídkou se není čemu divit. Když se podíváme na web JHmobil.cz – jednoho z nejznámějších e-shopů s nabídkou příslušenství pro Apple, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Nokia, Sony, SonyEricssson a Samsung telefony, jasně si všimneme, že krytů mají v nabídce stovky.

Tvoří značnou část jejich sortimentu, který čítá více než 7000 produktů, a také je to jedno z nejčastěji objednávaných příslušenství. Za 9 let, co jsou na trhu, mohou jen potvrdit, že v poslední době poptávka po krytech na telefony vzrostla. Lidé si dnes daleko více potrpí na vzhled. Kryty před pěti lety byly nevzhledné, dnes si vybere každý.

Lidé chtějí vyčnívat z davu, nechtějí mít stejný telefon jako další stovky spokojených majitelů daného modelu. Krytem snadno vyjádří svou originální osobnost. Obaly na mobil se navíc dají každý den měnit. Málokdo z nás má tolik peněz, aby si mohl denně kupovat nový telefon, s obalem toho téměř docílíte. Ženy mohou sladit barvu telefonu s dnešním outfitem, muži možná ocení spíš chytré kryty, ve kterých je okýnko, přes které se dá telefon ovládat.

A konečně nesmíme zapomenout na poslední věc. Kryt váš telefon opravdu ochrání, což se hodí všem, kteří jsou zvyklí se o své věci starat, a také těm, kteří mají v plánu ho brzy prodat a zakoupit si nový.

Zadavatel

-