Přenechte úklidové služby firemních prostor profesionálům

Úklid možná nevypadá jako ta nejdůležitější část vašeho byznysu, ale může vás zbytečně okrádat o čas, který byste mohli naplno věnovat svému podnikání.


Ilustrační foto: Pixabay.com – MagicDesk

Spolehlivé úklidové služby

Klíčové je nejen to, abychom zvládli každý úklid dostatečně precizně, ale také rychle. Neomezíme vás tak v běžné činnosti a vy se tak můžete opět například v kanceláři věnovat své běžné činnosti. Je to především díky tomu, že úklidová firma disponuje strojním vybavením, s nímž je každý úklid efektivní. Zejména se v tomto směru využívají výkonné vysavače.

S takzvanými wapkami (vysokotlaké čističe) nebo parními systémy je možné realizovat úklid v jakémkoli typu prostor včetně rozsáhlých průmyslových objektů. Lepší úklid s.r.o. nabízí úklid kanceláří v Praze a současně i další služby.

Možné je též zajistit mytí oken v bytových domech nebo komerčních objektech. Pokud se nestíháte postarat o zahradu u soukromé nemovitosti nebo vaši stavbu obklopuje pozemek, pravidelnou péči můžete stejně tak svěřit týmu z firmy Lepší úklid s.r.o., který se postará i zeleň.

V čem je Lepší úklid lepší

Realizujeme komplexní úklidové služby v Praze s již více než třináctiletou zkušeností a řadou spokojených klientů. Po předchozí domluvě úklid vždy naplánujeme tak, aby zadavateli plně vyhovoval z časového hlediska. K dispozici jsme nepřetržitě sedm dní v týdnu. Frekvence úklidu i časový harmonogram jsou předem ošetřeny v rámci smlouvy, podmínky jsou tak naprosto transparentní pro obě strany. Nezáleží na tom, zda vyžadujete pouze jednorázový úklid nebo potřebujete pravidelnou údržbu prostor.

Úklidové firmy v Praze: Ve srovnání s dalšími firmami chceme nabídnout férový přístup ke klientům i k životnímu prostředí. V Lepší úklid s.r.o. si jednoznačně uvědomujeme potřebu určité společenské odpovědnosti. Z tohoto důvodu je naprostou samozřejmostí užití ekologických prostředků. S tím se pak pojí taktéž zodpovědný přístup ke třídění odpadů a fakt, že mimo běžných úklidových služeb je možné pro zákazníky navrhnout rovněž systematický postup vyklízení nemovitosti.

Zadavatel

-