Tisk samolepících etiket

Vytvořili jsme pro vás přehled používaných technik, jejich předností a upozornění, na co si dávat pozor při výběru vhodného dodavatele.

tisk samolepících etiket

Foto: svs.eu

Flexotisk

Technologie vhodná pro vícenákladový tisk, ve smyslu pro tisk ve větších objemech co do množství. Mezi hlavní výhody patří větší rozlišení tisku, díky kterému lze tisknout i velmi jemnou grafiku. Mechanická odolnost etiket je zvyšována již zmiňovanou laminační fólií.

Digitální tisk

Patří mezi nejrychleji rozvíjející se technologie. Digitální tisk poskytuje možnost realizovat potisk z počítače na tiskové zařízení bez potřebného používání jakýchkoliv dalších šablon. Jsou tak nulové počáteční náklady na pořízení tiskových desek a klišé. Používání UV barev při tisku zapříčiní vysokou odolnost proti ředidlům, chemikáliím a mechanickému poškození.

Tamponový tisk

Využíván pro potisk reklamních předmětů. Zjednodušeně řečeno se jedná o tisk razítkem, které se nasvítí na klišé a z klišé se přenáší hladkou gumou na potiskovaný předmět.

Pozor na nekvalitní dodavatele

Výroba samolepících etiket, respektive potisk etikety lze spolu s obalem vnímat jako vizuální identitu firmy, která mnohdy slouží jako stimul k nákupu obsahu balení, které vás v dnešním hyperkonkurenčním prostředí může odlišit od konkurence. Zdvojené, lehce rozmazané písmo, grafika nebo nedodání objednaného zboží čas, to je strašák, kterým nejlevnější firmy na trhu bez dostatečných zkušeností a technologií disponují. Identitu firem, kterým se vyhýbat z důvodů možných sporů nemůžeme, zato doporučení udělat můžeme.

Dbejte na kvalitu

Všemi výše uvedenými technikami disponuje společnost SVS, spol. s r.o., která navíc poskytuje nadstandardní služby: signmaking, tisk samolepících etiket a tisk etiket s přidanou kovoražbou, embossing nebo různými druhy laku. Standardní výrobu, respektive potisk, mezi které patří samolepící etikety pravděpodobně netřeba zmiňovat.

Kontakt:

SVS, spol. s r.o.
Areál SVS – Poučník 345
267 18 Karlštejn
Tel.: +420 311 600 311
Fax: +420 311 600 313
E-mail: [email protected]
Web: http://www.svs.eu/

Zadavatel

-