Půjčky zcela zdarma opravdu existují i v ČR

Jak si vzít výhodnou půjčku? Rady jsou celkem prosté a souvisí s tím, že je třeba porovnávat řadu věcí. Ideální volbou je sledovat RPSN, jelikož jde o sazbu, ve které je zahrnuto vše, co půjčku zdražuje.


ilustrační foto: Pixabay.com – ivanacoi

Jasně platí, že čím je daná sazba nižší, tím je půjčka pochopitelně výhodnější. A i když se to nezdá, dnes existuje i první půjčka bez úroků. A to v takové formě, kdy je nulová nejenom úroková sazba, ale i roční procentuelní sazba nákladů. Po získání si tedy můžete být jisti jednou věcí. Vrátíte přesně tolik, kolik vám na účet přišlo, nebo kolik vám bylo předáno v hotovosti.

Kdo může danou půjčku získat?

Již víte, že půjčky zcela zdarma v České republice skutečně existují. Otázkou však stále může být to, co je třeba udělat pro získání. Jelikož jsou spojeny se segmentem mikropůjček, už to celkem dobře napovídá, že dané podmínky budou celkem jednoduché a budou k získání velmi snadné. Když máme být konkrétní, tak s ohledem na vyřízení žádosti často stačí splnění benevolentních podmínek, které se týkají třeba příjmů, nebo finanční minulosti.

A jaké jsou konkrétní podmínky toho, jak získat peníze zcela zdarma? Ani ty nejsou nijak složité a dá se říci, že je můžeme shrnout do tří hlavních bodů. Když je splníte, nic vám nebrání si o peníze požádat a mít velkou pravděpodobnost, že je získáte. Podmínky jsou tyto:

  • První žádost u konkrétního poskytovatele
  • Volba půjčky dle podmínek dané akce
  • Splacení peněz v termínu

Kolik lze získat?

Pokud vám možnost půjčky zdarma připadá jenom jako lákadlo, u kterého je možné získat pouze minimální sumu, rozhodně se pletete. Je sice pravdou, že segment mikropůjček je spojený s menšími částkami, ale ty určitě nejsou tak malé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Příkladem je Kamali půjčka, která dnes v souvislosti s půjčkou zdarma a vysokými částkami patří mezi to nejlepší na současném trhu. Z jakého důvodu? Zcela zdarma můžete získat úvěr ve výši až 10 000 Kč. Navíc je neúčelový a tak je jenom na vás samotných, na co peníze konkrétně použijete. V tomto nejste nijak omezováni.

Potěší i celková jednoduchost

Mohlo by se zdát, že když je nabízena bezplatná půjčka, bude to spojeno s celkem náročným a složitým prověřováním. Určitě tomu tak není, jelikož už segment těchto úvěrů jasně napovídá, že tato nebankovní půjčka online je spojena s velkou jednoduchostí. Podmínky získání a to, že jsou cekem benevolentní, jsme uvedli výše. Máme-li se podívat ještě na několik klíčových pozitiv, pojďme na ně. Patří sem třeba:

  • Vyřízení bez papírování
  • Schválení do několika minut
  • Žádost formou SMS, nebo online

Ideální na finanční problémy

Již víte, že půjčky zcela zdarma existují, stejně jako víte i to, kdo je poskytuje a v jaké výši. Otázkou tedy zůstává, kdy se vám mohou hodit. I zde je odpověď vcelku jasná. Většina lidí volí mikropůjčky hlavně ve chvíli, kdy se dostanou do finančních problémů. Třeba když nevyjdou s výplatou, nebo mají nečekaný výdaj. V tuto chvíli je jasné, že potřebují pomoci. A lepší, než žádat příbuzné, je požádat si právě o tento typ půjček. Finance na pokrytí výdajů získají velmi rychle, a jakmile dostanou výplatu, tak peníze opět vrátí. A to ve stejné výši, jako přišly na účet.

Zajímavým tipem na závěr je fakt, že takto výhodně lze finanční situaci řešit i delší dobu. Sice je zdarma jenom první žádost, ale vždy u konkrétního poskytovatele. A jelikož těch, u kterých je první půjčka zdarma dostupná, najdete několik, je možné vždy volit jiného, než tomu bylo u předchozích žádostí. Teprve až tyto možnosti vyčerpáte, se musíte smířit s tím, že úrok již platit budete. Když budete hledat dobře, nemusí být vyšší, než pár jednotek procent měsíčně.

Zadavatel

-