Originální dárek k promoci

Zná to snad každý rodič. Vybírat dárek pro dítě je sice náročná činnost, ale nikdo neumí projevovat radost tak srdečně jako právě děti.

tandemy-33-546a4491a21ae
ilustrační foto: firmanazazitky.cz

A proto dárky pro děti patří mezi zboží, které kupujeme nejraději, často jen tak, aniž by byly určené k nějaké speciální příležitosti. S novou dobou se mění dárky, které si děti přejí.

Dnes už není problém darovat například den v pohádce, nechat dítě vlastnoručně vyrobit sýry nebo upéct chleba, umožnit jim, aby krmily zvířata v zoologické zahradě. Jenomže vaše malé dítě jednou vyroste a než se nadějete, budete sedět ve slavnostně vyzdobené aule vysoké školy a vaše dítě bude v rukou držet vysokoškolský diplom.

Tato mimořádná příležitost si zaslouží odměnu. Pokud přemýšlíte, jaký dárek k promoci bude nejvhodnější, pak určitě z výběru vyřaďte knihy, pokud si o ně váš potomek výslovně neřekne. To poslední, po čem totiž každý čerstvě odpromovaný student touží, je zabřednout znovu do knih, ve kterých strávil několik posledních týdnů. Darujte proto raději nějakou zajímavou formu odpočinku a relaxace.

Inspirací vám mohou být stránkywww.firmanazazitky.cz/darky-k-promoci/, kde najdete spoustu tipů na dárky vhodných právě k této příležitosti. Co může být dokonalejšího než romantický wellness pobyt v Karlových Varech, doplněný masáží nebo gurmánský zážitek ve stylové japonské restauraci.

Pokud je vaše dítě milovníkem adrenalinových aktivit, čímž samotné studium svým způsobem také je, pak ho určitě potěšíte dárkem, který od vás asi nebude úplně očekávat. Jen málokterý rodič dobrovolně daruje svému dítěti tandemový seskok padákem nebo bungee jumping. Promoce jsou ideální příležitostí, kdy můžete svého potomka překvapit. Z tandemového seskoku je navíc možné pořídit i DVD záznam v HD kvalitě. Je jedno kolik let vašemu dítěti je, pořád budete zažívat onen blažený pocit, když uvidíte, jak se mu oči rozzáří nad dárkem, který jste mu vybrali.

Zadavatel

-